Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

مقدمه‌ای در رابطه با ربات تلگرام Regram

ربات Regram برای آن دسته از افرادی مناسب است که زیاد درگیر اینستاگرام هستند و تمایل دارند محدودیت های آن را دور زده و کارهایی مثل دانلود عکس پروفایل کاربران اینستاگرام، مشاهده و ذخیره ویدیو های لایو آن‌ها، مشاهده محبوب ترین پست های یک پروفایل اینستاگرام و غیره را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهند. به دلیل اینکه ربات تلگرام Regram محدودیت های اینستاگرام را کاملا دور می‌زند ما آن یک دستیار اینستاگرامی عالی خطاب کرده‌ایم.

در ادامه این مقاله قصد داریم به صورت دقیق تر به معرفی ربات تلگرام Regram پرداخته و در مورد قابلیت های آن صحبت کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش های مقاله نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید.

معرفی و آموزش کار با ربات تلگرام Regram

برای شروع کار با ربات Regram ابتدا با کلیک بر روی این قسمت، ربات مذکور را در اکانت تلگرامتان فعال کنید. برای انجام این کار می‌توانید در منوی جستجوی برنامه تلگرام هم عبارت Regrambot@ را جستجو نمایید.

را انتخاب کنید تا ربات مذکور شروع به کار کند. حالا ربات از شما می‌خواهد تا زبان مورد نظرتان را برای کار کردن با آن انتخاب کنید. یکی از دو زبان فارسی و انگلیسی را انتخاب نمایید. پشتیبانی کامل ربات تلگرام Regram از زبان فارسی بدون تردید یکی از نقاط قوت آن است و سبب می‌شود تا شما خیلی ساده تر قادر به استفاده از این ربات کاربردی باشید.

حالا باید پروفایل اینستاگرامی که تمایل دارید مشخصات آن را یافته و محدودیت هایش را دور بزنید، مشخص شود. برای مشخص کردن پروفایل اینستاگرام مورد نظرتان می‌توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. مثلا می‌توانید آیدی فرد مورد نظر را ارسال کنید یا حتی می‌توانید آدرس URl صفحه اینستاگرام فرد مورد نظرتان را هم برای ربات تلگرام Regram بفرستید.

به محض اینکه با استفاده روش های یاد شده، پروفایل اینستاگرام مورد نظرتان را مشخص کردید، اطلاعات دقیقی در مورد آن توسط ربات تلگرام Regram ارائه می‌شود. این اطلاعات شامل نام نمایشی کاربر، یوزرنیم کاربر، تعداد پست های ارسالی، تعداد فالوورها، تعداد فالویینگ ها، وضعیت صفحه، بیوگرافی و لینک آن می‌شوند. اما بخش جالب کار مربوط به گزینه هایی است که در زیر صفحه توسط ربات تلگرام Regram ارائه شده‌اند.

برای مثال با لمس گزینه “دانلود عکس پروفایل” می‌توانید عکس پروفایل کاربر مورد نظر را دانلود کنید. اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این در مقاله “آموزش ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه و کیفیت اصلی” روش جالبی را برای ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام کاربران با ابعاد بزرگ و اصلی معرفی کرده بودیم، اما استفاده از ربات تلگرام Regram به مراتب از روشی که در مقاله مذکور شرح داده شده بود ساده تر است.

مشاهده محبوب ترین پست ها، استوری، محبوب ترین ویدیو ها و غیره همگی از قابلیت هایی هستند که توسط ربات تلگرام Regram ارائه می‌شوند. ربات مذکور حتی امکان ذخیره کردن پست های کاربران اینستاگرام را هم فراهم می‌کند. برای مثال اگر قصد دارید تمام پست های پروفایل یک کاربر را ذخیره کنید، کافیست گزینه “دانلود همه پست ها در یک فایل” را در ربات تلگرام Regram انتخاب نمایید. بدین صورت تمام پست های کاربر مورد نظر در قالب یک فایل فشرده ذخیره خواهد شد. برای دانلود محبوب ترین پست کاربر مورد نظرتان هم کافیست ابتدا گزینه “محبوب ترین” پست را انتخاب و سپس نسبت به دانلود آن اقدام نمایید. بنابراین ربات تلگرام Regram یک دستیار اینستاگرامی بسیار قدرتمند است که شما را قادر به دور زدن تمام محدودیت های اینستاگرام می‌کند.

0/5 ( 0 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید